• SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC

Symbol: M DGA506ZJ
971.00
SZT Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczka w Ruchu 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Kurier 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Duża dostępność
Waga 4.6 kg

Zamówienie telefoniczne: 888449088

Zostaw telefon
*SHORTDESC*
Dane techniczne:

Typ zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Masa: 2,6 kg

*LONGDESC*
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Posiada funkcję anti-kickback oraz hamulec elektryczny
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)

*PACKINFO*
Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujacy 224415-9
Nakretka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka systemowa MAKPAC TYP 3821551-8
Wkład do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656

*ADDINFO*
Bez akumulatorów i ładowarki

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

SKLEP W BUDOWIE